Erdélyi Vojtěch (Zahatí 1891 - 1955 Užhorod)
Reflexy na Malé Uži, signováno a datováno vpravo dole Erdélyi 1928, olej/karton, 87 x 68,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 400.000,-
CZK 500.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 280.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |